Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Gorąco polecamy. Miła, profesjonalna obsługa. Fizjoterapeutki wszystko dokładnie tłumaczą, są empatyczne, cierpliwe i motywują do pracy. Stopień intensywności ćwiczeń jest dopasowany do możliwości i potrzeb oraz zwiększa się stopniowo wraz z możliwościami pacjenta. Indywidualnie dobrane ćwiczenia bardzo pomagają w uzyskaniu poprawy postawy u dzieci. ~ Hanna L
Bardzo miłe Panie jak w rejestracji tak i Panie rehabilitantki bardzo sympatyczne z sercem na dłoni do pacjenta. Profesjonalne i indywidualne podejście do małego i dużego pacjenta. Polecam z całego serca. ~ Anna M
Miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Na początku sceptycznie podchodziłam do terapii INDIBA, ale już po kilku zabiegach ból niemalże całkowicie ustał. Jestem bardzo zadowolona, polecam ♥️ ~ Justyna Ż
Wykwalifikowana kadra, panie z podejściem do pacjęta. Lepiej nie mogliśmy trafić. Dziekuje za zaangażowanie i efektywna pracę całego zespołu. ~ Dorota A
Panie rehabilitantki życzliwe,fachowo wykonują swoją pracę, służą radą i doświadczeniem,miła atmosfera,polecam serdecznie 😃😃 ~ Zofia C
Profesjonalna obsługa, duża wiedza, umiejętności i doświadczenie personelu. Przemiła atmosfera.Polecam serdecznie. ~ Barbara D
Serdecznie polecam gabinet Przemiła wspaniała i wyrozumiała szefowa i cała kadra ~ Marek W
Miła atmosfera i obsługa, godziny zabiegów do ustalenia według potrzeb, polecam. ~ Mariusz S
Cudowne miejsce. Panie przemiłe. Polecam. ~ Luiza W
Polecam serdecznie . ~ Karolina K
Super obsługa ~ Kuba M
Bardzo miłe rehabilitantki. ~ ryszard g

Znajdź nas w mediach społecznościowych